Zdjęcia 360 stopni – Fotografia 360

Zdjecia 360 stopni to sposób na przedstawienie produktu w wymiarze bliskiemu 3d. Fotografia 360 przedstawia maksymalnie realistyczne produkt w rzeczywistości wirtualnej. Taka prezentacja ma formę animacji, która ukazuje obiekt i umożliwia obracanie go, przybliżanie oraz wiele innych czynności – daje sposobność dokładnego obejrzenia. Fotografia 360 jest innowacyjną formą ukazania produktów. Dzięki temu, że za jej pomocą można najpełniej wyeksponować asortyment firmy, jest coraz częściej wykorzystywana na stronach sklepów internetowych. Zdjęcia obrotowe można użyć tworząc strony www i sklep internetowy. Zdjęcia 360 można zapisać w formacie html 5, dzięki czemu mamy dodatkowe wsparcie na pozycjonowanie stron www.

Nic dziwnego – fotografia 360, dzięki możliwości dogłębnego przestudiowania szczegółów artykułu, zachęca do zakupu i podnosi sprzedaż. Dzięki zdjęciom obrotowym zmniejsza się też ilość zwróconych towarów, ponieważ klienci, mając możliwość dokładnie je wcześniej obejrzeć, robią świadome zakupy. Po realizacji zamówienia w Twoim sklepie i odebraniu przesyłki, nabywca się nie zdziwi, bo widział już w całości produkt, który trzyma w ręce.

Zdjęcia 360 pokazują w ciekawy sposób produkt, jaki jest w rzeczywistości.

Korzystamy ze stacji do zdjęć 360 TopShow3D – jednego z przodujących producentów na świecie, oferujących zautomatyzowane, modułowe systemy do skanowania i tworzenia fotografii 360.

Stacja, na której pracujemy, zapewnia realizację zdjęć obrotowych produktów różnej wielkości – od biżuterii po meble. Maksymalna wysokość fotografowanego przedmiotu to 2 metry, szerokość 150 cm, a waga nie może przekraczać 120 kg. Stacja którą posiadamy daje nam także możliwość wyboru oprogramowania, którym chcemy się posłużyć. Nie wymusza to na nas używania tylko programu dołączonego do zestawu. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie narzędzia, w zależności od tego jaki chcemy uzyskać efekt i z jakim fotografowanym produktem mamy do czynienia.

Packshot 360 pozwoli Twoim klientom interaktywnie, niemal na żywo, oglądać produkty. Proponowane towary można obracać dowolnie w prawo/lewo, a nawet góra/dół, powiększać i otwierać w pełnym ekranie podglądu. Można także zaprezentować klientowi funkcjonalność artykułów, za pomocą hotspotów. Taki hotspot może mieć np. formę przycisku i po jego naciśnięciu odtwarzany jest dźwięk bądź pokazywany szczegół, jako dodatkowa funkcja produktu.

Taka forma prezentacji gwarantuje idealne odzwierciedlenie reklamowanego produktu i zachęca do zakupu. Po więcej opcji kliknij przycisk poniżej:

opcje-01

Nasze przykładowe realizacje (kliknij miniaturkę aby zobaczyć):

zdjęcia 360 zdjęcia 360 zdjecia 360 fotografia 360 fotografia 360 zdjęcia 360 zdjęcia 360 zdjecia 360 prezentacje 360 animacje obrotowe packshot 360 fotografia obrotowa zdjęcia 360 stopni zdjęcia 360 stopni zdjęcia 360 stopni